Erkeklerde erken boşalma tedavi yontemi.

resim1

  • Cinsel Terapi

Cinsellik hakkında konuşmak, sorunların ne olduğunun anlaşılması tedaviye yardımcıdır. Bu aşamada yanlış düşünce ve beklentiler üzerinde durulmaktadır. Bazı durumlarda cinsel terapi basit yöntemlere yoğunlaşabilmektedir. İlişkiden bir-iki saat önce masturbasyon yapmanız ilişki esnasında boşalmayı geciktirebilmektedir Doktorunuz penisin vajinaya girmesi yoluyla cinsel ilişkiye girmekten bir süre kaçınmanızı, bu sırada başka cinsel oyunlara odaklanmanızı isteyebilir. Bu sayede önceki cinsel alışkanlıklarınızla ilişkili baskı hissi azaltılabilir.

  • Sık-Bırak Tekniği

Doktorunuz size bu tekniği önerebilir. Sık-bırak tekniği kabaca şu aşamalardan oluşmaktadır:

Birinci aşama: Ön sevişmeye her zamanki şekilde başlayın. Ta ki boşalacağınızı yakın olduğunuzu düşündüğünüz yere kadar gelin.

İkinci aşama: Partnerinizden penisinizin kafa bölgesinin penisinizin gövdesi ile birleştiği yeri kavrayarak birkaç saniye sıkmasını isteyin. Bunu boşalma hissi geçene kadar sürdürsün.

Üçüncü aşama: Sıkma aşamasından sonra yaklaşık 30 saniye bekleyin ve ön sevişmeye geri dönün. Sıkma aşamasında penisinizin sertliğinden kısmen azalma görülebilir. Ancak cinsel uyarıyla yeniden tam bir sertlik yaşanacaktır.

Dördüncü aşama: Tekrar boşalma hissi geldiğinde, partnerinizden önceki sıkma işlemini tekrarlamasını isteyin.

Bu aşamaları tekrar tekrar yinelediğinizde, hemen giriş anında boşalma olmadan vajinal ilişkiye başlayabilirsiniz.Bir kaç defalık pratikten sonra, sıkma-bırakma tekniğini uygulamaya ihtiyaç duymadan boşalmanızı nasıl geciktireceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

  • İlaçlar

Bazı antidepresif ilaçlar ve penis cildine sürülen duyarsızlaşma sağlayan kremler de erken boşalmayı tedavi edebilmektedir.

sexstorecity
Uw Banner hier? 565X215 Info@buby.nl 59Euro 1 Mand

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir